Napájecí spínané zdroje

Napájecí spínané zdroje

Nabízíme kompletní sortiment elektronických prvků pro rozvaděče, pro systémy a automatizaci strojů, řízení procesů a zařízení všeho druhu.

Produkty jsou uživatelsky přívětivé a snadno ovladatelné. Jsou určeny pro průmyslové aplikace a díky probíhajícímu výzkumu a používání špičkových inovativních technologií a analýze průmyslových požadavků.

Sortiment zahrnuje:

Kompletní řadu napájecích zdrojů pomocí spínací, lineární a filtrované technologie. V roce 1997 Cabur jako první přijal primární spínání pro své napájecí zdroje místo konvenčního řešení, v němž je na transformátoru namontován elektronický obvod.

Rozsah spínacích zdrojů je vyznačen spolehlivostí a všestranností. Řada CSF poskytuje univerzální vstup 90 až 64 VDC a výkon 110 až 300 VDC a špičkový výkon, čímž snižuje spotřebu energie, rozptylující energii a teploty. Jedná se o pohodlné a snadné řešení pro širokou škálu požadavků na napájení.

1, 2, 4, 8 a 16-kanálové elektromechanické reléové moduly a polovodičové reléové moduly. Dokonce i v sektoru modulů relé Cabur přetvořil koncept modulu horizontálního designu tím, že v roce 1998 přijal vertikální konstrukční modul s řadami CR a CRE, aby drasticky zmenšil rozměry (až na 2,8 mm na kanál) a zároveň zajistil větší kapacitu proudu prostřednictvím kontaktů v porovnání s konkurenty a špičkovou flexibilitou při navrhování připojení, což usnadňuje údržbu.

V sektoru analogových převodníků Cabur nabízí vysoce univerzální a multifunkční produkty, které lze použít v nejrůznějších provozních režimech.

Řadu kabelových svorkovnic, které umožňují propojení s hlavními typy konektorů, které jsou k dispozici na trhu.